פרסום בפייסבוק

פייסבוק הרשת החברתית הגדולה בעולם!

פרסום בפייסבוק וניהול עמודים עסקיים. הרשת החברתית הגדולה בעולם עם 2 מיליארד חברים ברחבי העולם.

800 מיליון משתמשים פעילים בתדירות יום יומית.
מעל 70 שפות. זהו האתר השלישי הנצפה ביותר ברשת האינטרנט. הרביעי בישראל.

בישראל 4.9 מיליון משתמשים רשומים. רשת שנותנת מענה רחב מאוד לעסקים.
חלון הראווה לעסק שלך הוא פייסבוק.

רוצים להבליט את העסק שלכם בפייסבוק? השאירו פרטים.

איך מתחילים פעילות קידום אורגנית וממומנת בפייסבוק מאפס?

בפגישות אתכם אנו מבצעים סיעור מוחות רחב ככל האפשר, קולטים את כל המאפיינים שלכם ומכירים לעומק את הפעילות העסקית שלכם. לאורך כל השלבים אנחנו חושבים יחד איזה מסוגי הקידום מתאים לכם עבור שיווק בפייסבוק, קידום אורגני, קידום ממומן או שני סוגי הקידום באופן משולב.

קידום אורגני בפייסבוק

אנחנו לא יורים לכל הכיוונים בקמפיין אורגני אלא מגבשים את האסטרטגיה השיווקית שהיא הנכונה ביותר עבור העסק שלכם. לכן אנחנו מעלים פוסטים אינפורמטיביים או שיווקיים אשר מגיעים לקהל היעד שמתאים למוצר שאתם משווקים. הפילוח הוא על פי גילים, תחומי עניין, מגורים באזור גיאוגרפי ופרמטרים נוספים כמו לדוגמה יולדות שילדו בחודשיים האחרונים בבתי החולים בחיפה. קימת סבירות גבוהה שהפוסטים הללו יעניינו את הקהל הספציפי שפילחנו ולכן חלק מהגולשים יבצעו אינטראקציה שתוביל לקידומו של העסק שלכם.

המטרה שלנו היא ליצור באאז וכך כאשר הגולשים הרלוונטיים יראו את הפוסטים הכוללים תמונה או סרטון מסקרן, דבר זה יסב את תשומת ליבם, הם יעשו לייק, ישתפו את הפוסט גם על הקיר שלהם, או יכתבו הודעה כלשהי.
על פי התוכנית שגיבשנו מראש, נציע להם מבצע מיוחד, השתתפות בהגרלה או כל קמפיין פרסומי אחר שיסחוף אותם להשתתף בו. הפרסום בקבוצות השונות ייצור חשיפה משמעותית ולכן חלק מהגולשים יצללו פנימה, יקראו את כל המישע וישקעו בתוך הדף פרק זמן ארוך.

במקביל לכך, כל לקוח שישאל שאלה או יבקש הבהרה בכל מה שקשור למוצרים, ייהנה משירות לקוחות איכותי ומהיר, שיענה לו על כל שאלה באופן מקצועי וענייני.

בביצוע שיווק אורגני בפייסבוק, אנחנו ננתח לאורכו של כל הקמפיין את תוצאות החשיפה ונסיק מסקנות מהירות כדי לקדם פעילות מסוימת ולהוריד פעילות אחרת שכפי הנראה אינה מעניינת את הלקוחות הפוטנציאליים.

הפעולות הללות מתבצעות באמצעות תוכנות מתקדמות אשר מעניקות תמונת מצב עדכנית בפרמטרים רבים. לעיתים התוצאות תואמות את הצפי ולעיתים מפתיעות לאור התוצאות הטובות או לעיתים המאכזבות אשר מצריכות שינוי של מתווה הדרך. יש יתרון בקבלת מצב on line בזמן אמת וזאת כדי לקבל החלטות אופרטיביות.

קידום ממומן בפייסבוק

לצורך קידום ממומן אנחנו קובעים יחד את מסגרת התקציב החודשית או השנתית, כדי להגדיל בהתמדה את כמות העוקבים בדפים העסקיים. ככל שהדפים הללו הם מקצועיים ומעניינים, כך הקהל יישאר בהם ויקרא את המידע שמופיע בהם. מעבר לכך הוא גם יעריך את האינפורמציה כיוון שהיא סייעה לו והעמיקה את הידע האישי שלו.

באופציה זו של פרסום בפייסבוק לעסקים, מגיעים לקהל ממוקד על פי סיווגים שאנחנו בוחרים כמתאימים ביותר. המעקב אחרי האינטראקציה מתבצע באופן צמוד ויום יומי וזאת כדי לבצע את השינויים הנדרשים לאור הפעילות של קהל היעד.

איזה קמפיינים ממומנים אפשר לעשות בפייסבוק?

אפשר להכין פרסום עסקים בפייסבוק בדרך של מסעי פרסום ממומנים בכל תחום עסקי, לגבי מכירת מוצרים או לגבי שירותים שונים שאתם מספקים. בהכנת הקמפיין אנחנו יורדים לפרטי פרטים כדי להפיק את המיטב עבור הלקוח, כשהמטרה היא להגיע לתוצאות הגבוהות ביותר.

כל קמפיין מנותב לקהל יעד ספציפי שצורך סוג זה של מוצרים וישמח להיחשף לפריטים חדשים בתחומי העניין שלו. בדרך זו מנטרלים קהלים רבים שאין להם כל צורך בפריטים מסוימים ולכן ההגעה אליהם היא מיותרת ולא יעילה.

 • קמפיין מיקוד להמרות
 • קמפיין טראפיק
 • קמפיין לידים
 • קמפיין מעורבות

קמפיין Conversions – מיקוד להמרות

קמפיין שמיועד להכוונה לביצוע קניות באתר האינטרנט המקוון או עבור קליטת לידים. הביצוע בפועל נעשה על ידי הגדרת יעד ההמרה והטמעת הפיקסל בדף הנחיתה. דבר זה מעלה את כמות ההמרות ומוביל להצלחת מסע הפרסום אשר יש בו לידים של הקהל המדויק בהתאמה מיטבית.

קמפיין טראפיק

קמפיין שמבוסס על הקלקות ולכן יוצר תנועה רבה לאתר האינטרנט ולדף הנחיתה. זוהי דרך אופטימלית ליצירת חשיפה לפעילות העסקית אשר מתבצעת באמצעות הטמעה של פיקסל בדף הנחיתה ובאתר האינטרנט כדי ליצור את האינטראקציה המבוקשת. 

קמפיין לידים

בקמפיין מסוג זה, גולשים מתעניינים בשירות או במוצר שהחברה פרסמה והמערכת אוספת את כל הלידים מתוך המידע שהמתעניין השאיר ברשת החברתית וכך אפשר לחזור אל הלקוח הפוטנציאלי ולקדם אתו את התהליך.
אנשי המכירות יפנו לכל הגורמים הרלוונטיים הללו, חלק מהפניות יובילו להיתכנות של עסקה ואחרים לא. המידע שהשאירו הגולשים הוא מכרה זהב עבור הקשר עם הלקוחות הללו גם בעתיד ולכן אם הם מאשרים קבלת דיוור, אפשר לשלוח להם חומר פרסומי בהמשך באמצעות ניולטר וכך מרחיבים את מעגל החשיפה ואת הכמות של הלקוחות הפוטנציאלים אשר ירכשו אולי בעתיד.

קמפיין מעורבות

מטרתו של קמפיין PPE היא להפיץ פוסטים ולדרבן את הגולשים לעשות עליהם לייקים, לשתף אותם ולרשום תגובות. המעורבות הזו מובילה את חלקם ללחיצה על קישורים או לפעולות המרה וגם לאחרים שלא יבצעו דבר.

יתרונות של הפרסום הממומן בפייסבוק

קמפיין ממומן בפייסבוק מאפשר שליטה מלאה על התקציב, כדי לא להיסחף ולהגיע לעלויות כספיות גבוהות בכל חודש.

 • כאשר מבצעים קידום דף עסקי בפייסבוק, ככל שהתקציב גדל, כך גדלה החשיפה לקהל נרחב יותר מתוך אופציית קהל היעד.
 • בעת שיווק בפייסבוק לעסקים קטנים, בוחרים כמה פרמטרים כדי להגיע לקהל המדויק ביותר, אשר הפרסום הספציפי רלוונטי לגביו ולכן הסיכוי שיירתם לקמפיין היא גבוה הרבה יותר.
 • אפשר להציב במרכז הקידום הממומן פוסט מסקרן על מוצר שהחברה מייצרת ומשווקת הכולל גם תמונה של המוצר המוגמר ובפעם אחרת סרטון מעניין עם מוסיקה סוחפת, על תהליך הייצור .
 • במהלך קידום בפייסבוק לעסקים, הנתונים נבדקים on line ובהתאם לכך אפשר לעצור את הקמפיין כדי שלא לזרוק כסף לפח אם אין תהודה חיובית. אפשר להשהות אותו ולהחליט שמעלים אותו שוב לדוגמה שבועיים לפני החגים ואפשר להרחיב את הקמפיין אם יש רבדים מתוכו שעל פי התוצאות הם מוצלחים במיוחד. בדרך זו שולטים על ההוצאה הכספית והיא מתבצעת בדרך אחראית ומחושבת.

חסרונות של הפרסום הממומן בפייסבוק

 • בתחילת הדרך של קידום עמוד פייסבוק, אין לדעת מה תהיה ההצלחה או הכישלון של הקמפיין ולכן עלול להיווצר מצב שההשקעה של הכספים הראשוניים ילכו לטמיון.
 • עד שלא מבצעים את הפעילות הפרסומית בפועל, קשה לאמוד את התוצאות שלו.
אז איזה קידום ממומן אתם מעוניינים?

איך מנוהלת פעילות אורגנית בעמוד פייסבוק

 • בשלב הראשון של פרסום אורגני בפייסבוק, מזקקים את הקהל המתאים ביותר כדי להיות ממוקדים ומעשיים ולא לפנות לקהל שתחום זה כלל אינו מעניין אותו.
 • מכינים פוסטים איכותיים כשהמטרה היא שהם יהיו וויראליים ותהיה אליהם חשיפה מקסימלית.
 • מכינים דף נחיתה קריאטיבי עם ציורים יפהפיים או איורים יוצאי דופן, כדי שהוא שיתפוס את עינו של הגולש.
 • מתכננים את הפעילות האינטראקטיבית המתאימה ביותר למועד הפרסום כמו מבצע הנחות, הטבה, הגרלה וכו’ כדי ליצור מעורבות מקסימלית.
 • פרסום נרחב ככל האפשר בקבוצות שהתחום הספציפי רלוונטי עבורן, כדי להגדיל את קהל העוקבים.
 • בעת קידום מכירות בפייסבוק, ממקדים את שעות הפרסום לשעות הנכונות ביותר עבור קהל היעד, כאשר הם נמצאים לבטח ברשתות החברתיות.
 • אנו דואגים להגשת שירות ענייני ללקוחות, אשר פונים בשאלות או בבקשות לשירות הלקוחות.
 • על כל אחת מהאופציות הללו מתבצע מעקב מדוקדק של התוצאות וזאת כדי להבין את הנטייה של הקהל ולהעמיק אותה, או ליצור את השינויים הנדרשים.

יתרונות של פעילות אורגנית בפייסבוק

 • הקידום האורגני יוצר חשיפה רחבת היקף ודבר זה מגביר את התדמית של כל עסק, מוסיף למוניטין שלו ולקוחות פוטנציאלים רבים נחשפים לפעילות של עסקים רבים שקודם לכן לא הכירו את הפעילות שלהם כלל.
 • בדרך זו אנו מגדילים באופן משמעותי את כמות הלקוחות אשר עוברים לאתר האינטרנט המקוון ומבצעים בו קניות. כך מעלה החברה את סך המכירות שלה בכל חודש, באמצעות האתר המכירתי.
 • הקידום האורגני יוצר מיתוג לעסק זה וכך מגביר את התודעה ואת ההכרה שלו בעיני הציבור.
 • העובדה שקיימת חשיפה, יוצרת תחושה שמדובר בגוף אמין ובמוצר שהוא בטיב מעולה.
 • הגולשים מקליקים ובדרך זו הם יוצרים הרבה מאד לידים שבאמצעותם אפשר להגדיל באופן משמעותי מאד את חוג הלקוחות.

חסרונות של פעילות אורגנית בפייסבוק

 • מדובר בפעילות שבה המקדם האורגני מבצע כמה פעולות כדי שהיא תצלח, כמו העמקת התוכן ואופטימיזציה אך אין לו אפשרות לשלוט בתוצאות של קידום זה, כיוון שהכל תלוי בהתנהלותו של מנוע החיפוש.
 • כאשר מבצעים קידום דף פייסבוק, ההצלחה יכולה להיווצר תוך שבועות ספורים, חודשים ואף שנים.

מה אנחנו עושים כדי לבדל את הלקוח שלנו מהמתחרים שלו

אנחנו מתייחסים לעסק של כל אחד מלקוחות שלנו, כאילו מדובר בעסק שלנו ולכן אנו עושים כל שניתן כדי להוביל אותו למסלול ההצלחה, מתוך שותפות ורצון כן ואמיתי.

במהלך בדיקת הנתונים לאפיון העסק אנחנו יורדים לרזולוציות הנמוכות ביותר, כדי למצוא את ההבדלים בין הלקוח שלנו למתחריו וברגע שאנחנו עולים על הנקודות המהותיות הללו אנחנו מחצינים אותן באופן בולט, תוך מתן הערך המוסף והעצמת כל היתרונות, כדי להבהיר את הנקודות הללו גם ללקוח באופן אמין.

סטודיו נזוז הוא לא עוד עסק שעוסק בשיווק דיגיטלי, מדובר בבית השני של הלקוחות שלנו. מתוך המקצועיות שלנו אנו דואגים לשיווק  דיגיטלי שיש בו את כל השכבות הנחוצות כדי שהכל יהיה מושלם. לכן תמצאו אצלנו כותבי תוכן מעולים, אנשי קריאייטיב יצירתיים שחושבים מחוץ לקופסה, אנשי פרסום בעלי רעיונות מפתיעים ומאתגרים, עורכים מיומנים של סרטי וידאו ומקדמי אתרים הן באופציה האורגנית והן באופציה הממומנת, שחולמים גם בלילה על קידום האתרים כדי להגיע לתוצאות שהן לא פחות ממעולות עבור כל לקוח.

אנו מבצעים פרסום בפייסבוק לעסקים קטנים וגם לתאגידים גדולים, מתאימים את הפעילות באופן נקודתי לכל סוג עסק ואין קמפיין אחד שדומה לקמפיין האחר, כל קמפיין הוא ייחודי ומותאם לצורך של כל לקוח.

הרשתות החברתיות הן אלו שנותנות בשנים האחרונות את הטון בכל מה שקשור בפרסום ובחשיפה, לכן אנו נותנים דגש רב על הרשתות המובילות כמו אינסטגרם, טיק טוק, פייסבוק פרסום שמוכיח את עצמו בכל יום.

במהלך מסע הפרסום אנו מבצעים גם פעילות של רימרקטינג, כדי שלקוח שביקר בדף הפייסבוק העסקי ייחשף שוב למוצריה של החברה כדי שיביט בהם שוב ויחליט אם לעבור לאתר או לא.

נשמח לצרף אתכם לחוג הלקוחות המרוצים שלנו

שניה לפני שאתם יוצאים

האם הספקתם לראות את תיק העבודות שלנו?